Toyota C-HR Dynamic plus 1.8 hibriid
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2017 | ||||||
| Läbisõit | 133 500 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.8, 72 kW 2ZR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | NMTKZ3BX80R073672 | ||||||
| Reg. nr. | 835BVD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- Autotelefon
- Stereo: usb pesa
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled: dünaamilised
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Tagaspoiler
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Jbl
- chrome pakett
- nahk istmed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
| Kütusekulu linnas: | 3.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 3.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 87 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4360 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1555 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1530 kg |
| Täismass: | 1860 kg |
| Kandevõime: | 330 kg |
| Haagis piduritega: | 725 kg |
| Haagis piduriteta: | 725 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 313 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.