Audi 100 C3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 1988 | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 65 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ44ZJN203241 | ||||||
| Reg. nr. | 391AJU | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Katuseluuk
- Käetugi taga
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1760 cm³ |
| Võimsus: | 65 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4792 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1422 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1090 kg |
| Täismass: | 1640 kg |
| Kandevõime: | 550 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 580 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi 100
Müüa hästi säilinud klassikaline Audi 100 C3 sedaan aastast 1988. Tegemist on üha haruldasemaks muutuva mudeliga, mis sobib nii igapäevasõiduks kui ka tulevaseks hobiautoks. Auto on Eestis arvel alates 1996 ning tehniline ülevaatus kehtib kuni 09.2026.Kere on sirge ja viisakas, valge värvkate näeb väga hea välja ning salong on erakordselt hästi säilinud. Originaalne sinine veluursisu on terve ja puhas. Auto jätab suurepärase üldmulje ning tõmbab tähelepanu kõikjal, kuhu sõidab. Tehniline pool ajastu kohaselt väga hea. Keera võtit ja sõida.
Talvitunud garaažis.
Helista, uuri lisa või tule vaatama ja proovima.
Tingimisvõimalus auto kõrval.
Asukoht Elva.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 476 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.