Peugeot 3008 GT line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 131 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW YH01 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | Kuni 30.11.2027 | ||||||
| VIN | VF3MCYHZUNS113720 | ||||||
| Reg. nr. | 751CPS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees, keskel
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused: ees
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
Sisustus
- Pagasiruumi matt: kumm
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- WIFI
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Suunatuled: led, dünaamilised
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Katuseraam
- Eestist ostetud, üks omanik. Tehasegarantii kuni 30.11.2027 või 200 000km. Esinduse ajalooga.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
| Tippkiirus: | 189 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4447 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1623 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1553 kg |
| Täismass: | 2000 kg |
| Kandevõime: | 447 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2675 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
GT-Line
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 110 €
Registreerimistasu: 660 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.