Volkswagen CC
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2014 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 267 500 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 130 kW CFGC | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZEE539536 | ||||||
| Reg. nr. | 026MRT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- 12V pistikupesa
- USB
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4802 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1417 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1683 kg |
| Täismass: | 2110 kg |
| Kandevõime: | 427 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2708 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
R- LineWebasto eeslsoojendusega
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 157 €
Registreerimistasu: 538 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Volkswagen CC
2014, 340 000 km
8500 €
104 €/kuus
Volkswagen Passat
2014, 290 000 km
6499 €
80 €/kuus
Volkswagen Passat
2013, 320 000 km
8000 €
98 €/kuus
Volvo V70
2012, 148 000 km
10 500 €
128 €/kuus
Mercedes-Benz R 350
2012, 195 000 km
10 500 €
128 €/kuus
Ford Mondeo
2015, 176 300 km
10 700 €
126 €/kuus