BMW 525
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2005 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 130 kW 256D2 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBANJ51070B430690 | ||||||
| Reg. nr. | 560TNY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Õhkvedrustus: taga
- Panoraamkatus: avatav
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2497 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| CO₂ emissioon: | 213 g/km |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4843 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1491 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1760 kg |
| Täismass: | 2285 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2886 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW e61 525d
Müüa bmw e61 525d.Sõidukil vahetatud minu köes vahetatud: väljalaske kollektor, map andur, turboakuaator, sisselaske kõiktihendid, pöördklapid eemaldatud, kuluosasid vahetatud vajadusel. EGR , DPF off, + chip.
Kerel esineb kahjustusi: stangel kraapsud ja üks uks mõlkis veidi. Autol vanust yle 20aasta leidub väikseimaid vigu, mis sõitmist ei sega.
Täishinnaga talverehvid (ühe hooaja sõitnud) eraldi originaal 17" velgedel kaasa.
Võib pakkuda vahetust linnamaastur/universaal bensumootoriga autovastu.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 444 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!