BMW 550 e xDrive M-Sportpakett
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2025 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 23 105 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 230 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WBA11FK050CU88147 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo: bowers & wilkins w
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Tagaspoiler
- M Sportpakett Pro
- BMW Iconic Glow välispakett
- Bmw Iconicsounds Electric
- M Sport pidurid
- punased
- kõrgläikega
- Laiendatud Individual High-gloss Shadowline
- BMW Individual Shadow Line tuled
- Adaptiivne vedrustus Professional
- Iluliistid salongis-tume kroomaktsent koos avatud pooridega hallikassinise saarepuiduga
- M turvavööd
- Individual antratsiithall laepolster
- Juhi assistent Professional
- Maanteeassistent
- Parkimisassistent Plus
- Bmw Live Cockpit Professional
- Informatsiooni liikluskahjude osas palun kontrollida lkf.ee ennem ostmist või küsida müüjalt
- kergmetallveljed (20" M Aerodynamik)
- turvapatjade arv (6)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2998 cm³ |
| Võimsus: | 230 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5060 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Kõrgus: | 1515 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2308 kg |
| Täismass: | 2805 kg |
| Kandevõime: | 497 kg |
| Autorongi mass: | 4805 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2995 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 292 €
Registreerimistasu: 1403 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.