Audi S1 Quattro
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2015 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 110 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 170 kW CWZA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8XXFB002545 | ||||||
| Reg. nr. | 278DLC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Rivo
Rakvere, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: tume
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Tagaspoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 168 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 5.9 s |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 3954 mm |
| Laius: | 1746 mm |
| Kõrgus: | 1412 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1446 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Kandevõime: | 344 kg |
| Teljevahe: | 2468 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Antidepressiivne rakett!
Väga heas korras, väikese läbisõiduga, hooldatud ja suhteliselt harudane auto. Pidev naeratus näol on garanteeritud! Palun võtta ühendust ainult tõsise huvi korral. Hind ei ole tingitav. Vahetus ei huvita.Registreerimistasu tasutud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 196 €
Registreerimistasu: 640 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.