DS 7 Crossback
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2022 | ||||||
| Läbisõit | 64 586 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Linnamaastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 133 kW 5G06 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR1J45GFUNY576061 | ||||||
| Reg. nr. | 590SCT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led, dünaamilised
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 133 kW |
| CO₂ emissioon: | 158 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4595 mm |
| Laius: | 1895 mm |
| Kõrgus: | 1618 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1594 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Kandevõime: | 456 kg |
| Haagis piduritega: | 1550 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2738 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Rikkaliku varustusega DS 7 Crossback.- Adaptiivne püsikiiruse hoidja
- DS Performance line pakett
- Alcantara elektrilised istmed (mäluga)
- Teisaldatav haagisekonks
- Istmesoojendused
- 12'' Multimeedia erkaan
- Digitaalne näidikutepaneel
- Kliimaautomaatik
- Apple carplay / Android auto
- Reahoidja
- Dünaamilised suunatuled
- Tagurduskaamera 360 funktsiooniga
- Alcantara armatuurlaud ja uksepolstrid
- Avariiennetus pidurdussüsteem
- Parkimisandurid
- Perforeeritud multifunktsionaalne rool
- DS connected pilot autonoomne juhtimine
- Navigatsioonisüsteem
- Must laepolster
- Keyless avamine ja käivitamine
DS 7 Crossback on PSA(Citroen/Peugeot) tehnikal baseeruv luksusmudel. Suurel määral kattub Peugaot 3008/5008 ja Citroen C5 aircross tehnikaga. Margil põhinevat hooldust sõidukile pakuvad Citroen/Peugeot esindused.
Läbisõit korrektne ja kontrollitav. Hooldusajalugu. 2 võtit.
Sõiduki eest on registreerimistasu ja aastamaks tasutud.
Lisanduvaid kulusid ei ole!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 197 €
Registreerimistasu: 966 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
DS DS 7 Crossback
2022, 64 403 km
22 990 €
246 €/kuus
Kia pro cee'd / ProCeed
2020, 46 000 km
21 900 €
250 €/kuus
Audi Q2
2022, 46 500 km
21 900 €
234 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2022, 72 328 km
21 900 €
234 €/kuus
Audi Q2
2022, 44 000 km
21 900 €
234 €/kuus
Škoda Superb
2023, 83 719 km
21 900 €
234 €/kuus