Kia pro cee'd / ProCeed
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2020 | ||||||
| Läbisõit | 46 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | U5YH2G14GKL008286 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 22.05.2028 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Navigatsioonisüsteem, Euroopa ja Venemaa kaardid (kasutuskeeled sh inglise ja rootsi, soome keel pole valitav)
- TomTom Live -teenused
- Parkimisandurid ees ja taga
- Tagurduskaamera
- ESC-sõidustabiilsuse süsteem
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
- Kohanduv püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja kiirusepiirajaga
- Elektriline nimmetugi esiistmel
- Elektriline nimmetugi juhil
- Soojendusega tagaistmed äärmistel kohtadel
- Soojendusega esiistmed
- Juhi istme kõrguse reguleerimine
- Isofix-kinnitused tagaistmel (2 tk)
- Eesmise reisija istme kõrguse reguleerimine
- 60/40 suhtes kokkuklapitav tagaistmed
- Sõiduarvuti
- Elektrilised esi- ja tagaaknad
- Vihmasensor esiklaasil
- Elektriline käsipidur
- Autohold paigalhoiuassistent
- Elektrilised tagaaknad automaatse üles/alla funktsiooniga
- Elektrilised esiaknad automaatse üles/alla funktsiooniga
- Käiguvahetuslabad roolil
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Soojendusega rool
- Sõidurežiimi valik; Normal, Sport
- 4,2" LCD-ekraaniga Supervision armatuurlaud
- Bluetooth käed-vabad kõnetuvastusega
- Apple CarPlay -ühilduvus
- Android Auto-ühilduvus
- Aktiivne sõiduraja jälgimine
- Kiirusepiirangumärkide tuvastussüsteem
- Pimenurga jälgimissüsteem
- AUX/USB-pistik keskonsolis
- Audiokontrollid roolil
- LED-päevasõidutuled
- LED-esituled
- Tumedad tagaklaasid
- GT-Line kaitserauad
- Elektriline tagaluuk
- Soojendusega välispeeglid
- Elektriliselt kere vastu pööratavad küljepeeglid
- Smart Key võtmeta käivitus ja lukustus
- Kaugjuhitav kesklukustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1353 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.4 s |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4605 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1400 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Haagis piduritega: | 1410 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 219 €
Registreerimistasu: 840 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Kia pro cee'd / ProCeed
2022, 50 044 km
22 990 €
247 €/kuus
Jeep Compass
2022, 66 593 km
19 895 €
228 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2022, 62 817 km
19 995 €
215 €/kuus
Opel Insignia
2021, 63 000 km
20 000 €
230 €/kuus
Jeep Compass
2021, 41 000 km
20 400 €
234 €/kuus
Mercedes-Benz CLA 180
2018, 31 200 km
20 900 €
223 €/kuus