Renault Master
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 192 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 100 kW M9T F7 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1MA000766678053 | ||||||
| Reg. nr. | 104DSK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2299 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 248 g/km |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 6198 mm |
| Laius: | 2070 mm |
| Kõrgus: | 2475 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2259 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1241 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4332 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Korralik suur buss
Turva- ja ohutusvarustusABS pidurid
immobilisaator
kesklukustus (puldiga)
lisapidurituli
roolivõimendi
signalisatsioon
turvapadi
veojõukontroll
Mugavusvarustus
elektrilised akende tõstukid
elektrilised välispeeglid (soojendusega)
kohtvalgustid
konditsioneer
peeglid päikesesirmides
püsikiiruse hoidja
Sisustus
jalamatid
multifunktsionaalne rool
reguleeritav roolisammas
tekstiilpolster
topsihoidjad
Audio, video, kommunikatsioon
autokompuuter
ekraan
käed vabad süsteem
stereo (MP3)
Tuled
LED (päevatuled)
päevasõidutulede automaatne lülitus
udutuled (eesmised, tagumine)
Veoautod
küljeuks
Muu varustus
12v pistikupesad
vahesein
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 182 €
Registreerimistasu: 1268 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Master
2022, 111 444 km
14 950 €
160 €/kuus
Renault Master
2021, 173 672 km
15 400 €
172 €/kuus
Renault Master
2022, 130 000 km
18 570 €
199 €/kuus
Renault Master
2021, 135 692 km
19 990 €
214 €/kuus
Renault Master
2022, 133 020 km
21 990 €
235 €/kuus
Renault Master
2022, 109 205 km
22 196 €
238 €/kuus