Kia cee'd / Ceed
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2018 | ||||||
| Läbisõit | 136 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 73 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | U5YH5811AKL009154 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 12.10.2026 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- Saadaval Auto Bassadone Turva 24 kuud/40 000 km 890€
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- USB-pistik
- Bluetooth
- Istmesoojendused, ees
- Mootoriploki soojendi ja sisepistik
- Roolisoojendus
- Navigatsioon nutitelefoni kaudu
- Parkimisandur taga
- Tagurduskaamera
- ESC-sõidustabiilsuse süsteem
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja kiirusepiirajaga
- Juhi istme kõrguse reguleerimine
- Isofix-kinnitused tagaistmel (2 tk)
- 60/40 suhtes kokkuklapitav tagaistmed
- Sõiduarvuti
- Elektrilised esi- ja tagaaknad
- HAC-mäkketõusu abisüsteem
- Soojendusega rool
- 3,5" LCD-ekraaniga Supervision armatuurlaud
- Bluetooth käed-vabad
- Apple CarPlay -ühilduvus
- Android Auto-ühilduvus
- Aktiivne sõiduraja jälgimine
- Esitulede automaatika (hämaralüliti)
- LED-päevasõidutuled
- Soojendusega välispeeglid
- Rehvirõhu jälgimissüsteem (TPMS)
- Kaugjuhitav kesklukustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 73 kW |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 11.3 s |
| Tippkiirus: | 178 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4605 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1335 kg |
| Täismass: | 1840 kg |
| Haagis piduritega: | 1010 kg |
| Haagis piduriteta: | 510 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 159 €
Registreerimistasu: 624 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.