Renault Koleos
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2014 | ||||||
| Läbisõit | 195 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 127 kW M9R28 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | VF1VY7WGMUC518040 | ||||||
| Reg. nr. | 111MSG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Müüja: Viktoria
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 127 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 182 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4520 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1690 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1879 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 421 kg |
| Haagis piduritega: | 1350 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Продам Renault Koleos
Продам Renault Koleos 2014 год.2.0 127 кв.Полный привод.Пробег 194.000Машина отличном состоянии.Кузов без ржавчины.
Масло поменяно как в двигателе, так и в коробке.Поменяны все фильтра.Поменяны колодки в круг, диски в круг , шаровая.
Автомобиль с богатой комлектацией: Парктроники спереди и сзади.Навигация, компьютер, система hands free.Датчики слепых зон.Круиз, климат автоматик. Сделана полировка фар плюс керамика.
Расход топлива
В городе 8.7 л/100км
На шоссе 6 л/100км
Cредний расход по системе NEDC 7 л/100кмВ машине установлен саббуфер.ТОРГ У КАПОТА
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 254 €
Registreerimistasu: 915 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.