Subaru Impreza
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2008 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 207 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW EJ20 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1GH7LS58G017595 | ||||||
| Reg. nr. | 585BBJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: cris
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele, tekstiil
Tuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Karterikaitse
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1994 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 8.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 194 g/km |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4415 mm |
| Laius: | 1740 mm |
| Kõrgus: | 1475 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1435 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 455 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2620 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
igapäevakulgur ootab uut omanikku.minu käes olnud 2.5 aastat.
viimase paari aasta jooksul vahetatud kõik rattalaagrid, kõik piduri klotsid+kettad(k.a seisupidur) ja taga vasak pidurisadul
kaasa annan mõned varuosad mis oli plaanis vahetada: eesmised pidurisadulad, õõtsad ja mõningad õlid mis üle jäid. lisa jooks velgi koos suverehvidega ja eraldi talvekad (hetkel all suvised lamellid)
originaal maki saan tagasi panna, siis hinnast saab 150eur alla ANNA PALUN VAREM TEADA
hooldused tehtud korraliselt iga 8000km.
roostet esineb rohkem tagaluugil, põhi korralik.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 91 €
Registreerimistasu: 482 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.