Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2011 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 203 804 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 118 kW CDA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJB93T6B9066981 | ||||||
| Reg. nr. | 620XDY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 7.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 170 g/km |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4838 mm |
| Laius: | 1817 mm |
| Kõrgus: | 1510 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1545 kg |
| Täismass: | 2108 kg |
| Kandevõime: | 563 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2758 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mugav ja mahukas Škoda Superb
Müüa Skoda Superb universaalkerega. Auto on uuena Eestist ostetud ning see on hästi hoitud. Müügi põhjuseks on uue auto soetamine.Miks valida just see auto?
• Tehniline seisukord: Auto on heas korras ja tehniliselt kontrollitud. Mai 2026 teostati käigukasti remont (kehtiv garantii) , sidurivahetus ja vahetati tagumised piduriklotsid.
• Välimus: Äsja teostatud poleerimine ja vahatamine, tänu millele näeb auto värvkate välja särav ja on kaitstud.
• Ülevaatus: Kehtib kuni 05.2027.
Auto on igapäevases kasutuses, seega võib läbisõit kuulutuses märgitust veidi erineda. See on olnud usaldusväärne kaaslane ja sobib suurepäraselt inimesele, kes otsib mugavat sõidukit.
Auto asub Tallinnas. Olete oodatud autoga tutvuma ja proovisõidule - usume, et auto seisukord räägib iseenda eest!
Huvi korral võta julgelt ühendust.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 111 €
Registreerimistasu: 500 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.