Mercedes-Benz A 200
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 87 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.3, 120 kW 282914 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | W1K1771871J343309 | ||||||
| Reg. nr. | 045LGR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Müüja: Andres
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid: valitav värvitoon
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga, üle õhu uuenev, häälkäsklustega
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4562 mm |
| Laius: | 1796 mm |
| Kõrgus: | 1454 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1439 kg |
| Täismass: | 1915 kg |
| Kandevõime: | 476 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 695 kg |
| Teljevahe: | 2729 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mercedes Benz A200 AMG
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 110 €
Registreerimistasu: 590 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz A 200
2021, 78 500 km
24 900 €
285 €/kuus
Peugeot 308
2023, 53 751 km
23 890 €
256 €/kuus
BMW X2
2021, 62 900 km
23 900 €
256 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2022, 68 900 km
23 900 €
274 €/kuus
Citroën C5 Aircross
2023, 50 000 km
23 900 €
273 €/kuus
Audi Q2
2022, 47 214 km
23 900 €
256 €/kuus