BMW 325
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2009 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 145 kW 306D3 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAWM71010PR67050 | ||||||
| Reg. nr. | 888JUR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Müüja: Jürgen
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 145 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 162 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4580 mm |
| Laius: | 1782 mm |
| Kõrgus: | 1384 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1815 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 355 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa 2009a E93 325D , 145kw/6-ne manuaal.Auto sai talvel põhjaliku uuenduse.
Sadulate pulbervärv sellega koos kõik remont komplektid, 4x kettad/klotsid. Uued vedrud ette (m paketi omad), tõsteandur, kondid jne. Pihustid stenditud. Uus esistange (m3 style) , sellega koos sai kapott, pagass ja tiib värvitud. Veljed originaal style351-d (mis said ka taastatud)
Auto on hea varustusega ning näeb hea välja.
Autol on ka originaal tuulevõrk.
Läbisõit 226*** (olemas ajalugu)
Just läbis ülevaatuse.
Huvilisele võin rohkem infot jagada.
Vahetusest pole huvitatud ,ainult Audi A7, A6 C7 universaal (quattro)
Hinnaks 10 000
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 83 €
Registreerimistasu: 361 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.