BMW 325
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2011 · Soome | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 150 kW N57D30A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBADY51020E426245 | ||||||
| Reg. nr. | 36NKP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Suusakott
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 150 kW |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 236 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4612 mm |
| Laius: | 1782 mm |
| Kõrgus: | 1384 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1815 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 355 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 108 €
Registreerimistasu: 406 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.