Volvo V90
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 165 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW D4204T14 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1PWA8UCL1140420 | ||||||
| Reg. nr. | 221RLT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- 12V pistikupesa
- USB: 2 tk
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Kaugkäivitus: appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, appist juhitav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Pakiruumi liugpõrand
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal: elektrooniline
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Laepolster: tume, tekstiil
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, üle õhu uuenev, häälkäsklustega
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Karterikaitse
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Haagise stabiliseerimise süsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 60 l |
| CO₂ emissioon: | 172 g/km |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4936 mm |
| Laius: | 1879 mm |
| Kõrgus: | 1442 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1910 kg |
| Täismass: | 2380 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2941 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
ea varustusega põhjamaa paketiga auto. Võtmeta avamine ja lukustamine kõigil ustel. Võimalus Volvo Cars äpiga käivitada auto, mootori-salongi eelsoojendus, lukustada, lukust avada, asukohta kontrollida, kütusepaagi taset ja kütusekulu, samuti annab märku, kui on uksed lahti unustatud. Korrapäraselt hooldatud. Uued tagumised kettad klotsid. Kaasa eraldi velgedel väga heas korras Michelini naastud. Hetkel all korralikud Michelini suvekad. Soodushind kehtib hetkel olemas oleva Adblue veaga. Hinnas annab rääkida eraldi talverataste arvelt. Müügi põhjuseks pere suurenemine ja auto väikseks jäämine. Vahetuse võimalus samaväärses hinnaklassis buss/maastur/linnamaastur/mahtuniversaal. Kompenseerimise võimalus vastavalt vahetatavale sõidukile.Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 352 €
Registreerimistasu: 1131 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.