Audi A8
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2007 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 424 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.2, 257 kW BVJ | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4E37N017134 | ||||||
| Reg. nr. | 272BLC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Müüja: Kevin
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Müravähendav klaas
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas: mäluga
- Rool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Suusakott
- Kesklukustus
- Differentsiaal
- Salongi lisasoojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan
- Stereo
- Helivõimendi
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Flantsid 4tk
- Reguleeritavad kõrguse anduri hoovad
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.2 l |
| Kubatuur: | 4163 cm³ |
| Võimsus: | 257 kW |
| Kütusekulu linnas: | 15.7 l/100 km |
| Maanteel: | 8.2 l/100 km |
| Keskmine: | 10.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 259 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5062 mm |
| Laius: | 1894 mm |
| Kõrgus: | 1424 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1875 kg |
| Täismass: | 2400 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2944 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
V8 4.2 Quattro luksus kulgur.
Vahetuse võimalus: Odavama sõiduki + komp või 1:1 millegi huvitavagaVärske ülevaatusega kuni 2027
Ketid vahetatud 2024 detsember DIFFER OÜ
Kast ja diffrid hooldatud 2025 Hõbenool OÜ
Kõrgsurve + paagi pumbad 2025
Kalla ja kruiisi luksus masin
Ei paku järelmaksu.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 139 €
Registreerimistasu: 683 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.