Ford Econoline Explorer
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 1997 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 149 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 5.4, 170 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 1FDEE14L0VHB31144 | ||||||
| Reg. nr. | 62ZHA | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2024 | ||||||
Müüja: Henry
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 5.4 l |
| Kubatuur: | 5403 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5300 mm |
| Laius: | 2070 mm |
| Kõrgus: | 2300 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2360 kg |
| Täismass: | 3175 kg |
| Kandevõime: | 815 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
ruumikas, mugav ja vanakool
Müüa Ford Econoline buss, mille jaoks endal enam aega ei ole. Tegemist on muidu korraliku ja asjaliku masinaga, kuid seismisest on tekkinud mõned vead.Teadaolevad puudused:
- pidurid häälitsevad, kuid toimivad
- - konditsioneer vajab täitmist.
Lisad ja plussid:
- lisatuled
- - korralik helitehnika
- - diisli pealt töötav salongisoojendusahi
- - uueväärsed rehvid
- - kaasa tuleb hulgaliselt uusi varuosi.
-distants käivitus
Kaasa antavad varuosad:
- amordiring
- - rooliotsad
- - kollektori tihendid
- - katusele matkaauto ventilaator
- - uued LED-esituled
- - küünlad
- - muud vajalikku.
Hea projekt või töökindel buss inimesele, kes viitsib natuke hoolt anda. Kaasa tulevad varuosad annavad uuele omanikule hea võimaluse buss kiiresti veel see suvi teippima minna
Rohkem infot saab ühendust võttes.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 746 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.