Antud sõidukil pole fotosid.
Adria Sonic 700SL
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 58 900 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 118 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | ZFA25000002N40808 | ||||||
| Reg. nr. | 873VBX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Katuseluuk
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Stereo: originaal, usb pesa
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Talverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- Mustaveepaak soojustatud ja köetav Truma küttega
- Mustaveepaak 85L
- Truma Combi6 küte koos soojavee boileriga, gaas 6000W
- Truma CP Plus digitaalne juhtimispult
- Truma CP Plus ventilatsiooni funktsioon
- Adria Mach + gaasisensor
- Lai elamuosa uks 600mm
- Markiis Thule Omnistor pikkusega 4,5m
- Markiisi vihmavee kaitseks tihend
- 2 x elamuosa akud Marine&Caravan Deep Cycle 90Ah kiirühendusklambritega
- Gaasiballoonide automaatne vaheti, gaasifiltrid, gaasipadjad, gaasivoolik
- Rattahoidja 4-rattale
- Smart TV32" ja TV jalg
- Katuseluuk-Ventilaator MaxxFan, LED valgustusega raamid
- Gaasialarm kahe anduriga
- Gaasiväljavõte ja gaasigrill
- Ruuter ja nuti TV boks
- Elektrilised stabiliseerimisjalad 4x
- Inverter, 2x päikesepaneelid katusel
- Gaasikapp 2x11kg balloonile
- Suur külmkapp 167L 12V, 230V, gaas
- Keemiline WC, pööratav
- Elektriline "Lift-up" riidepuu riietele
- Elektriline allalastav voodi
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2287 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| Keskmine: | 11.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 307 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 7520 mm |
| Laius: | 2385 mm |
| Kõrgus: | 2950 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Matkaauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 3283 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 217 kg |
| Autorongi mass: | 5500 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4035 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 1064 €
Registreerimistasu: 4837 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Ain Rätsep
Kasutatud kommertssõidukite ostu-müügispetsialist
+37253337*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.