Porsche 911 Carrera
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2005 · Jaapan | ||||||
| Läbisõit | 85 350 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.6, 239 kW M96/05 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WP0ZZZ99Z5S702679 | ||||||
| Reg. nr. | 490PBG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Sportistmed
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Stereo: usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Sport Chrono pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.6 l |
| Kubatuur: | 3596 cm³ |
| Võimsus: | 239 kW |
| CO₂ emissioon: | 270 g/km |
| Tippkiirus: | 280 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4427 mm |
| Laius: | 1808 mm |
| Kõrgus: | 1310 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1555 kg |
| Täismass: | 1855 kg |
| Kandevõime: | 300 kg |
| Teljevahe: | 2350 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sport Chrono, CarPlay
- Sõiduk on puhas ja eeskujulikus tehnilises seisukorras.- Kaasas hooldusajalugu ning arved tehtud tööde kohta.
- Varustatud Sport Chrono paketiga.
- Kõik amortisaatorid on vahetatud Porsche ametlikus margiesinduses läbisõidul 77 837 km (09.07.2024). Töö maksumus: 3 900 eurot.
- Mootorile on teostatud kapitaalremont ettevõttes Corsa Motors OÜ läbisõidul 80 970 km (19.02.2025). Töö maksumus: 14 576 eurot.
- Viimane õlivahetushooldus teostati läbisõidul 81 227 km (20.03.2025).
- Registreerimistasu on 675 eurot.
Palume huvi korral ette helistada, asume Akadeemia tee 33, Tallinn
EST, ENG +372 5276666
Если вы заинтересованы, пожалуйста, позвоните заранее, мы находимся по адресу Akadeemia tee 33, Tallinn
RUS +372 53574654
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 588 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis