Mercedes-Benz GLA 220 CDI 4MATIC
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2014 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 168 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.1, 125 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDC1569051J008466 | ||||||
| Reg. nr. | 161BYY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.1 l |
| Kubatuur: | 2143 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4431 mm |
| Laius: | 1804 mm |
| Kõrgus: | 1474 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1595 kg |
| Täismass: | 2075 kg |
| Kandevõime: | 480 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2699 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Äsja tehtud ülevaatus, hooldus.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 120 €
Registreerimistasu: 367 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLA 220
2015, 161 130 km
15 799 €
186 €/kuus
Mercedes-Benz GLA 220
2017, 214 399 km
16 099 €
180 €/kuus
BMW 220
2015, 164 352 km
11 380 €
135 €/kuus
Land Rover Discovery Sport
2016, 172 000 km
11 490 €
136 €/kuus
Honda CR-V
2015, 250 000 km
11 499 €
136 €/kuus
Honda CR-V
2013, 227 000 km
11 499 €
140 €/kuus