SEAT Leon
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2014 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 273 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, ST, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 81 kW CRKB | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VSSZZZ5FZER125926 | ||||||
| Reg. nr. | 895STR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: laser
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Uued suverehvid 18”velgedel, samuti uued Gislavedi naastrehvid 17” velgedell
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 85 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4535 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1451 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1280 kg |
| Täismass: | 1790 kg |
| Kandevõime: | 510 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 640 kg |
| Teljevahe: | 2620 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto on hästi hoitud ja hooldatud, 5000km tagasi tehtud hammasrihma vahetus koos kõige sinna juurde kuuluvaga, soidab uuelaadselt ja ökonoomselt, paigaldatud stage 1 chip, mis annab koguvõimsuseks 100+kW, esmane registreerimistasu tasutud, ostu puhul ainult omanikuvahetus tasuda.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 232 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.