Volkswagen Passat CC
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 150 289 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 118 kW CDAA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZCE706321 | ||||||
| Reg. nr. | 622BJF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Müüja: Aleksandr
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: reguleeritav
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Kõlarid: 8 tk
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 165 g/km |
| Tippkiirus: | 223 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4799 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1417 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1529 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 551 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2708 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
MOOTOR: Vahetatud keti komplekt. Paigaldatud uus karteripõhi ja uus õlitaseme andur. Mootor töötab nagu kellavärk, kõik on kuiv ja lekkevaba.KÄIGUKAST (DSG): Toimib ideaalselt. Tehtud täielik õlivahetus, käiguvahetused on märkamatud ja sujuvad.
VEERMIK: Vedrustus on peaaegu täielikult renoveeritud. Ei mingeid kolinaid ega kõrvalhelisid, sõit on tihke ja mugav.
HOOLDUS: Mootoris on värske õli, uued süüteküünlad, vahetatud generaatoririhm ja kõik filtrid.
???? AUSALT PUUDUSTEST (Hinnasula on juba arvestatud):
Auto ei ole uus, seega esineb mõningaid pisivigu, mille arvelt on hind juba soodsam:
Kere: Juhiuksel on väike roostetäpp (vanusest tingitud, ei hakanud meelega varjama).
Pisiasjad: Peeglid ei klapi kokku (reguleerimine toimib) ja soovitatav on konditsioneeri täita (puhub külma, aga võiks jahedam olla).
Elegantne ja dünaamiline auto, mis püüab pilke ja pakub sõidunaudingut igal sõidul. Suurepärane valik nii linnas kui ka pikemateks reisideks!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 129 €
Registreerimistasu: 509 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2012, 343 000 km
2699 €
77 €/kuus
Volkswagen Passat
2012, 223 000 km
3499 €
43 €/kuus
Volkswagen Passat
230 000 km
4000 €
114 €/kuus
Volkswagen Passat
2012, 148 000 km
4499 €
55 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2012, 189 500 km
5600 €
69 €/kuus
Volkswagen Passat
2012
6390 €
78 €/kuus