Toyota Auris
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2016 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 168 899 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 97 kW 1ZR | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1ME3JE50E092132 | ||||||
| Reg. nr. | 844BSP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Müüja: Riivo
Varustus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Korraliselt hooldatud ning heaperemehelikult ümber käidud. Viimane töö teostatud septembris, kui vahetati õli+filtrid ja eesmised ning tagumised piduriklotsid koos ketastega. Autol lekked puuduvad, olemas arved tehtud tööde kohta.
- Autol üks vastupidavamaid bensiinimootoreid, mis töötab väga ühtlaselt ja vaikselt. Käivitub probleemideta ka kõige külmemate ilmadega.
- Eelmine omanik naisterahvas, kes auto eest hästi hoolt kandnud. Enne minu kätte jõudmist oli kogu hooldusajalugu Elkes.
- Ostjal on võimalik oma kuludega viia ostueelsesse kontrolli.
- Auto müügis seoses kinnisvara soetamisega.
- REGISTREERIMISTASU JUBA MAKSTUD. Uus omanik saab soovi korral lihtsalt ja mugavalt vormistada omanikuvahetuse interneti teel!
- 2 võtit
- EST/ENG
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 97 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 138 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4330 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1475 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1265 kg |
| Täismass: | 1805 kg |
| Kandevõime: | 540 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 143 €
Registreerimistasu: 463 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.