Nissan Qashqai
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2013 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 215 900 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 86 kW HR16 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SJNFAAJ10U2690356 | ||||||
| Reg. nr. | 439BJH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Parkimiskaamera: taga
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: usb pesa
- Kõlarid
- CD mängija
- DVD mängija
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 86 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
| Tippkiirus: | 181 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4330 mm |
| Laius: | 1783 mm |
| Kõrgus: | 1606 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1419 kg |
| Täismass: | 1830 kg |
| Kandevõime: | 411 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 685 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 107 €
Registreerimistasu: 355 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Nissan Qashqai
2008, 290 000 km
4500 €
55 €/kuus
Nissan Qashqai
2015, 189 614 km
10 599 €
125 €/kuus
Nissan Qashqai
2014, 246 800 km
11 999 €
146 €/kuus
Nissan Qashqai
2019, 126 000 km
14 690 €
167 €/kuus
Nissan Qashqai
2020, 182 069 km
15 099 €
168 €/kuus
Nissan Qashqai
2020, 158 418 km
15 099 €
168 €/kuus