Ford S-Max
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2007 | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW QXWB | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0SXXGBWS7L14488 | ||||||
| Reg. nr. | 844ATZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.07.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.1 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4768 mm |
| Laius: | 1884 mm |
| Kõrgus: | 1658 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1736 kg |
| Täismass: | 2505 kg |
| Kandevõime: | 769 kg |
| Haagis piduritega: | 1750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Rikkalik lisavarustus!
Müüa heas korras ja hooldatud mahukas Ford S-Max. Auto on igapäevases kasutuses ning tehniliselt korras. Läbisõit 334 000 km on õige ja kontrollitav. Hammasrihma komplekt vahetatud 300 000 km pealt.Väga ruumikas ja praktiline auto – tagumised istmed saab lasta põrandaks või diivaniks, sobib hästi matkamiseks ja autos ööbimiseks.
Lisavarustus: istmesoojendused, sportlikumad istmed ees, püsikiirusehoidja, multifunktsionaalne rool, kompuuter, elektriline esiklaasi soojendus, 2-tsooniline kliimaautomaatika, 4x elektrilised aknad, katusereelingud, eemaldatav kärukonks.
Mootor, sidur ja käigukast korras, sillas midagi ei kolise. Roostet väga minimaalselt. Ökonoomne ja mugav pereauto.
Kerel esineb vanusest tulenevaid iluvigu (näha piltidel).
Lisainfo: 53264350
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 99 €
Registreerimistasu: 405 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!