Volvo V90 Cross Country
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2019 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 179 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 173 kW D4204T23 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1PZ68UCL1102102 | ||||||
| Reg. nr. | 619GLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Müüja: MrCERBER05
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus: taga
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- Müravähendav klaas: ees, külgedel
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 220V pistikupesa: taga
- 12V pistikupesa: 2 tk
- USB: 2 tk
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Kaugkäivitus: appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: appist, jala viipega, puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, appist juhitav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: ees, taga, 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Topsihoidjad
- Laepolster: tume, tekstiil
- Nahkpolster
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- WIFI
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate: automaatne
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 173 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.1 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 184 g/km |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4939 mm |
| Laius: | 1903 mm |
| Kõrgus: | 1506 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1882 kg |
| Täismass: | 2440 kg |
| Kandevõime: | 558 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2941 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 381 €
Registreerimistasu: 1332 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volvo V90 Cross Country
2019, 156 779 km
22 500 €
251 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2019, 240 000 km
23 000 €
271 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2018, 221 000 km
23 600 €
279 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2019, 247 000 km
23 900 €
266 €/kuus
Volvo V90 Cross Country
2018, 174 387 km
24 995 €
279 €/kuus
Mercedes-Benz Mercedes Vito 119 4-Matic Aut. Lang 6.2017
2017, 241 000 km
22 250 €
263 €/kuus