Toyota Auris Touring Sports Luxury Facelift
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 97 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.8, 73 kW Hybrid Synergy Drive | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1ZS3JE40E274855 | ||||||
| Reg. nr. | 898MPT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud: kontrast õmblusega
- Keskkonsool
- Laepolster
- Poolnahkpolster
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- AUX audiosisend
- Topeltpõhjaga pagasiruum
- Sõidurežiimide valikuvõimalus (EV, ECO, PWR)
- Põhjamaade pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 73 kW |
| Kütusekulu linnas: | 3.9 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 92 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4595 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1485 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1520 kg |
| Täismass: | 1865 kg |
| Kandevõime: | 345 kg |
| Haagis piduritega: | 345 kg |
| Haagis piduriteta: | 345 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Luxury pakett - tippvarustus!
Vastupidav, mahukas, väga madalate ülevalpidamiskuludega ja tasemel sõiduomadustega keskklassi auto.Tegemist on läbi aegade kõige kallima Aurisega, mida on olnud võimalik Toyota margiesindusest osta - mahukas universaalkere, tippvarustus ehk Luxury pakett ning üliökonoomne ja vastupidav 1.8l hübriidajamiga mootor (Hybrid Synergy Drive).
Luxury pakett sisaldab: Full LED tuled (väga hea valgustugevus), Toyota Touch multimeediasüsteem, poolnahksisu, võtmeta sisenemine ja käivitus (Keyless Entry & GO), iseparkimise süsteem, täisautomaatne kahe tsooniga kliimaseade, esimesed ja tagumised parkimisandurid, parkimiskaamera, püsikiirusehoidja, Lane Assist, Toyota Safety Sense turvasüsteemid, vihmasensor, isetumenev tagasivaatepeegel, 17" Luxury valuveljed jpm.
Auto on ostetud uuena Eestist Toyota margiesindusest (Amserv Auto) ja omab korrektset hooldusajalugu. Järgmise korralise hoolduseni on ca 8000 km ning järgmine tehniline ülevaatus tuleb läbida 10.2027. Läbisõit on väike ja 100% korrektne!
Auto on läbinud 26.05.2026 Amserv Autos hübriidajami seisundi kontrolli (Toyota Hybrid Service) ning kõik on ideaalses korras. Kontrolli kohta väljastati ka sertifikaat!
NB! Tegemist ei ole müügi eesmärgil Eestisse toodud kahtlase hooldusajalooga importautoga, mille tegelik hooldusajalugu ja läbisõit ei ole kuidagi kontrollitavad!
Liisinguleping pangaga on lõpetatud - võimalik on mugav omanikuvahetus uue omaniku nimele Transpordiameti e-teeninduses.
Autoga tulevad kaasa võtmed/puldid, hooldusdokumendid, kummimatid sügis-talvehooajaks jms.
Hind sisaldab registreerimistasu ja aastamaksu (kokku ca 400 eur).
Kuna tegemist on ülisäästliku autoga ning heitgaaside kogus on väga väike, siis on sõiduki aastamaks kõigest 50 eur.
Müüjaks on jur. isik, hind sisaldab 24% KM.
Tõeliselt mugav, töökindel ja eriti madalate ülevalpidamiskuludega praktiline auto :)
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 295 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.