Škoda Kamiq Active Limited
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 15 013 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 81 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 10.06.2026 või kuni 150 000km | ||||||
| VIN | TMBGR7NW4M3116106 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: 4
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
Sisustus
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
- Elektriline antenn
Muu
- Tehase alarm mahu- ja kallutusanduriga
- Active Plus: raadio Bolero (RAF), SunSet (4KF), parkandurid taga (7X1), 4 kõlarit taga (8RM), kiirushoidik (8T6), SmartLink (9WT)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| CO₂ emissioon: | 133 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4241 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1559 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1294 kg |
| Täismass: | 1736 kg |
| Kandevõime: | 442 kg |
| Autorongi mass: | 2936 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 620 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 98 €
Registreerimistasu: 567 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.