BMW M5 V10
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2006 · Soome | ||||||
| Läbisõit | 166 728 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 5.0, 373 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBSNB91010B563011 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2025 | ||||||
Varustus
- 1CA Selection Of Cop Relevant Vehicles
- 216 Servotronic
- 302 Alarm System
- 403 Glas Roof, Electric
- 423 Floor Mats, Velour
- 428 Warning Triangle
- 430 Interior And Exterior Mirror
- 431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d
- 442 Cup Holder
- 459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory
- 465 Through-load System
- 470 Child Seat Isofix Attachment
- 473 Armrest, Front
- 494 Seat Heating F Driver/front Passenger
- 502 Headlight Washer System
- 508 Park Distance Control (pdc)
- 522 Xenon Light
- 524 Adaptive Headlights
- 534 Automatic Air Conditioning
- 540 Cruise Control
- 548 Speedometer With Kilometer Reading
- 563 Lights Package
- 601 Tv Function
- 609 Navigation System Professiona
- 677 Hifi System Professional
- 694 Preparation For Cd Changer
- 698 Area-code 2
- 775 Individual Roof-lining Anthracite
- 7R7 Innovation Package
- 7RS Comfort Package
- 801 Germany Version
- 863 Europe/dealer Directory
- 896 Daytime Lights Function
- 909 Analyseconnector
- 956 Mo Package I
- 9AA Outer Skin Protection
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 5.0 l |
| Kubatuur: | 4999 cm³ |
| Võimsus: | 373 kW |
| CO₂ emissioon: | 357 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4855 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1469 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1830 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Autorongi mass: | 4400 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2888 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja registreerimistasu.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 149 €
Registreerimistasu: 676 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis