Volvo XC90
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2003 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 297 604 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.9, 200 kW B6294T | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1CM91G831009968 | ||||||
| Reg. nr. | 247TMY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
Mugavus
- Kliimaseade: 3 tsooni, konditsioneer
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kolmes suunas, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud
- Laepolster: hele, tekstiil
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Android Auto: juhtmevaba
- Käed vabad süsteem
- Kõlarid: 4 tk
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Karterikaitse
- Esispoiler
- Kaubakinnituse konksud
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.9 l |
| Kubatuur: | 2922 cm³ |
| Võimsus: | 200 kW |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4798 mm |
| Laius: | 1898 mm |
| Kõrgus: | 1743 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2131 kg |
| Täismass: | 2620 kg |
| Kandevõime: | 489 kg |
| Haagis piduritega: | 2250 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2857 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Komplektne auto varuosadeks
Iseenesest sõitev auto, aga eeldatavasti müük varuosadeks.Ülevaatus kehtib.
Käigukastiga esineb probleeme kolmanalt neljanda käigu peale vahetamisel.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 620 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!