Ford Focus
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2006 · Soome | ||||||
| Läbisõit | 249 750 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 74 kW HWDA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF05XXGCD56T28774 | ||||||
| Reg. nr. | 967BRX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad: põlve turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
Multimeedia
- Autokompuuter
- CD mängija
Tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Kere pole kõige ilusam, leidub roostet. Olemas on subwooferi, ledbari ja pardakaamera valmidus. Vôtit süütes pole siis pole millelgi voolu.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1596 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.7 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 55 l |
| CO₂ emissioon: | 159 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4342 mm |
| Laius: | 1840 mm |
| Kõrgus: | 1454 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1249 kg |
| Täismass: | 1730 kg |
| Kandevõime: | 481 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 620 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
2006 Ford Focus 1.6 R4
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 75 €
Registreerimistasu: 259 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!