BMW i7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2023 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 86 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 400 kW HA0003N0,HA0002N0 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBY51EJ04PCL84273 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
- Individual Frozen Pure Grey metallik, BMW Individual nahast "Merino" eksklusiivse sisuga | Mocha, Limewood Fineline pruun avatud pooridega peenpuidust siseviimistlus/Piano Finish Must, 21" M kergmetallveljed Star-spoke style 908 M Bicolour, BMW Individual kõrgläikega Shadow Line, BMW Individual kõrgläikega Shadow Line, Individuaalne kõrgläikega Shadow Line, Individuaalne kõrgläikega Shadow Line, Spetsiifiline lisapakett Proc, Hea-sisu, Spetsiaalne Shadow Line Proc-i lisasisu esiklaas ja küljeaknad, elektriline kokkuklapitav veokonks, BMW kristall esituled Iconic Glow, Panoraamklaasist katus Sky Lounge, Bowers & Wilkins Diamond ruumiline helisüsteem, BMW Individual Gran Lusso salong, Multifunktsionaalsed juhiistmed ja ees, Driving Assistant Professional, Parkimisassistent Professional, Aktiivne esiistme ventilatsioon, tagaistme aktiivne ventilatsioon, tagaistme aktiivne ventilatsioon, tagaistme funktsioon Executive, tagaistme ventilatsioon Massaažifunktsioon esiistmetel, Päikesekaitsekardinad taga- ja külgakendele, Akustiline hoiatus jalakäijatele, BMW IconicSounds Electric, Connected Package Professional, Sahtel juhtmevaba laadimiseks, Personaalne eSIM-i ettevalmistus, BMW Live Cockpit Professional, Autot saab ettevõttelt liisida, Teenusega 5 aastat kehtivus kuni 3. oktoober 2020
- Send feedback
- Side panels
- History
- Saved
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 400 kW |
| Tippkiirus: | 240 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5391 mm |
| Laius: | 1950 mm |
| Kõrgus: | 1544 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2838 kg |
| Täismass: | 3250 kg |
| Kandevõime: | 412 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3215 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 390 €
Registreerimistasu: 1425 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.