Audi A6 S-line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2010 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 414 500 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 176 kW CDYA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4F6AN050712 | ||||||
| Reg. nr. | 682DGR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga
Mugavus
- Katuseluuk: klaasist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Rool: multifunktsionaalne, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees, taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Rulookardin tagaaknal
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija: boks
- Hääljuhtimine
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Tagaspoiler
- Sportvedrustus
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 176 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5060 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1473 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1920 kg |
| Täismass: | 2475 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2857 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi A6 Avant 3.0TDI 176kw S-line
❗️Värske ülevaatus kuni 05.2027❗️‼️LS 414000 ning muutub ajas‼️
S-line pakett. Must lagi, nahktoolid, sportrool, katuseluuk, Bose surround heli.
Käigukasti hooldus tehtud 24.04.2026 Hõbenooles - käigukast on sujuv.
15.05.2026 sai tehtud täielik veermiku remont koos roolilati vahetusega Forssis. Huvilisele lisainfo.
Reg. tasu makstud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 108 €
Registreerimistasu: 582 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.