Volvo XC60 AWD B&W LUXURY+ BLACK EDITION ULTIMATE INTELL
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2024 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 48 800 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 186 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1UZH4V2R1883631 | ||||||
| Reg. nr. | 11LLL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Panoraamkatus
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus)
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Rool: soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Vihmaandur
Sisustus
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Stereo
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
Rehvid ja veljed
- Valuveljed: 21"
Muu
- "UUS MUDELIAASTA 2024 + GOOGLE"
- AWD NELIKVEDU
- BLACK EDITION ERIMUDEL + ULTIMATE
- UUE AUTO HIND CA 90.000€!
- T6 RECHARGE TWIN ENGINE PLUG-IN-HYBRID = 228KW bensiin + 107KW elekter, LONG RANGE suvel ca 70-80km
- INTELLISAFE PRO PACK
- XENIUM PACK PRO
- BUSINESS PACK PRO
- WINTER PACK
- LUXURY SEAT PACK
- 2X MASSAAŽIGA ISTMED
- 2X VENTILEERITAVAD ISTMED
- PREMIUM SOUND by BOWERS & WILKINS
- INSCRIPTION NAHATATUD ARMATUUR
- "HUD" HEAD-UP DISPLAY INFO KUVAMINE ESIKLAASILE
- ELEKTRILINE PANORAAM KATUSELUUK
- 360K PARKIMISKAAMERA
- ROOLISOOJENDUS
- FULL THOR's LED ESITULED
- INTELLISAFE PRO PACK
- ACC - ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK(STOP&GO)
- PILOT ASSIST - STOP&GO AKTIIVNE UMMIKUASSISTENT
- LANE KEEPING AID (LKA) - AKTIIVNE SÕIDURAJA ABISÜSTEEM KOOS KORRIGEERIVA ROOLIGA
- DISTANCE WARNING - VAHEKAUGUSE HOIATUS
- TRAFFIC SIGN INFORMATION WITH ACTIVE SPEED LIMITER
- INTELLISAFE SURROUND
- BLIS - PIMEALA INFOSÜSTEEM
- LANE CHANGE MERGE AID (LCMA) - REAVAHETUS ABISÜSTEEM
- CROSS TRAFFIC ALERT (CTA) - RISTUVA LIIKLUSE HOIATUS TAGURPIDI PARKIMISALAST VÄLJASÕITES
- REAR IMPACT COLLISION WARNING - TAGAOSA AVARIIHOIATUS
- WINTER PACK
- ROOLISOOJENDUS
- VOLVO ON CALL
- 4X ISTMESOOJENDUSED
- ESIKLAASIPESURITE SOOJENDUS
- 2X ELEKTRILISED ISTMED MÄLUDEGA
- 21" BLACK EDITION VOLVO VALUVELJED
- JUHTMEVABA TELEFONILAADIJA
- 12,3” GRAAFILINE EKRAAN JUHILE
- GOOGLE NAVIGATSIOONISÜSTEEM
- VOLVO SELEKT
- UUE AUTO HIND ANTUD VARUSTUSEGA ca 90.000€!
- VOLVO SPETSIALIST - WWW.EUEST.EE
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 186 kW |
| CO₂ emissioon: | 24 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4708 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1639 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2203 kg |
| Täismass: | 2660 kg |
| Kandevõime: | 457 kg |
| Autorongi mass: | 4910 kg |
| Haagis piduritega: | 2250 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
EUEST POOLT TOODUD 11.2024a, VÕIMALIK OSTA EUEST PRO LISAGARANTII +2a, 1490€VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE
VOLVO ESINDUSEST. VOLVO SELEKT. Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 234 €
Registreerimistasu: 1013 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.