Toyota Corolla Luxury Edition
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 68 800 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 97 kW 1ZR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | Kuni September 2026 | ||||||
| VIN | NMTBE3JE80R223212 | ||||||
| Reg. nr. | 160BVZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Kaugkäivitus: puldiga, appist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Pardakaamera
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
Tuled
- Päevatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 97 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4620 mm |
| Laius: | 1775 mm |
| Kõrgus: | 1465 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1385 kg |
| Täismass: | 1775 kg |
| Kandevõime: | 390 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toyota Corolla Luxury Edition
Müüa Toyota Corolla Luxury Edition.Auto on väga heas seisukorras ja väikese läbisõiduga (68 630 km). Sõidukil on esinduse hoolduseajalugu ning kasutuses olnud pigem tagasihoidlikult.
Lisavarustusena on paigaldatud Pandora Light Pro turva- ja kaugkäivitussüsteem. Süsteem võimaldab lisaks auto käivitamisele jälgida reaalajas mootori temperatuuri, akupinget ja kütusetaset.
Autos on olemas Apple CarPlay ja Android Auto tugi, mis teeb igapäevase kasutamise mugavaks ja kaasaegseks.
Kaasa tulevad korralikud naastrehvid (sõidetud 2 talve) ning suverehvid.
Auto on mugav, ökonoomne ja valmis koheseks kasutamiseks – ei vaja lisainvesteeringuid.
Uue omaniku kanda jääb registreerimistasu. Esimese poolaasta automaks on juba tasutud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 182 €
Registreerimistasu: 637 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.