Volvo V50 D5 Summum Dynaudio
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2010 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 132 kW D5244T8 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1MW7759A2565528 | ||||||
| Reg. nr. | 137TTM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: Nikolay
narva, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Pakiruumi liugpõrand
- Vihmaandur
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Keskkonsool
- Nahkpolster
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Autotelefon
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 184 g/km |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4522 mm |
| Laius: | 1770 mm |
| Kõrgus: | 1457 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1617 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 403 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 87 €
Registreerimistasu: 473 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.