Mercedes-Benz SL 500
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.1997 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 253 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 5.0, 235 kW M119 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDBFA67F5VF147986 | ||||||
| Reg. nr. | 60NLS | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Stereo: bose w, originaal
- Kõlarid: 6 tk
- Subwoofer
- CD mängija: boks
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Katuse mehhanism töötas eelmisel sügisel, kevadel enam ei toimi nupust, põleb punane hoiatus. Mehhanismi eesmised silindrid on vahetatud need lekkisid varasemalt. Siit-sealt vajab nokitsemist ja osade vahetust nagu ikka vanuritega. 2 katust, Hard + soft top, soft top on täiesti terve ilma vigastusteta.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 5.0 l |
| Kubatuur: | 4973 cm³ |
| Võimsus: | 235 kW |
| CO₂ emissioon: | 358 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4499 mm |
| Laius: | 1815 mm |
| Kõrgus: | 1333 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1997 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 143 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2515 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 660 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.