Jeep Grand Cherokee Summit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2016 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 194 563 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 184 kW 63D | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1C4RJFJM4FC884380 | ||||||
| Reg. nr. | 332KSN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2028 | ||||||
Müüja: Argo
Tallinn, Eesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 184 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 198 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4875 mm |
| Laius: | 1943 mm |
| Kõrgus: | 1792 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2403 kg |
| Täismass: | 2949 kg |
| Kandevõime: | 546 kg |
| Haagis piduritega: | 2949 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2915 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heas korras.
Just tehtud ülevaatus. Hooldus tehtud 2tuhat km tagasi.Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 529 €
Registreerimistasu: 1534 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Jeep Grand Cherokee
2016, 196 000 km
15 000 €
177 €/kuus
Jeep Grand Cherokee
2016, 165 800 km
19 899 €
236 €/kuus
Volvo XC70
2015, 234 000 km
15 800 €
186 €/kuus
Volvo XC60
2014, 133 000 km
15 899 €
193 €/kuus
Audi A6 Allroad
2018, 222 914 km
15 900 €
178 €/kuus
BMW 530
2017, 205 500 km
15 900 €
189 €/kuus