BMW 330
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2013 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 276 647 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 190 kW N57D30A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA3L310X0F993358 | ||||||
| Reg. nr. | 507TWX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardin tagaaknal
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 190 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4624 mm |
| Laius: | 1811 mm |
| Kõrgus: | 1429 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1750 kg |
| Täismass: | 2225 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud BMW F31. Hooldused on tehtud iga 15000 km tagant. Kett on vahetatud 218000 km pealt. vahetatud on esimesed ja tagumised piduriklotsid ja kettad, vasakpoolne tagumine puks ning tehtud ka piduriõli vahetus. Olemas on ka arved.Tõsise huvi korral kirjutada postkasti. Niisama hinna pakkujatel palun mitte tülitada. Vahetust ei soovi.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 143 €
Registreerimistasu: 473 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
BMW 330
2013, 335 000 km
9000 €
110 €/kuus
Audi A6 Allroad
2014, 279 000 km
12 499 €
152 €/kuus
Mercedes-Benz GLA 220
2014, 168 000 km
12 500 €
152 €/kuus
Mercedes-Benz CLS 350
2013, 250 000 km
12 500 €
152 €/kuus
BMW 740
2011, 360 000 km
12 500 €
152 €/kuus
Mitsubishi ASX
2015, 152 000 km
12 500 €
147 €/kuus