Mercedes-Benz E 300
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2013 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 520 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 170 kW 642852 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDD2120271A809850 | ||||||
| Reg. nr. | 175LRW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees, keskel
- 12V pistikupesa: 2 tk
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: 4 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kolmes suunas, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Rulookardin tagaaknal: elektriline
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: valge
Multimeedia
- Stereo
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 7 l/100 km |
| Keskmine: | 8 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 80 l |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4985 mm |
| Laius: | 1873 mm |
| Kõrgus: | 1490 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1885 kg |
| Täismass: | 2440 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2874 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa heas korras ilus sõiduauto
Auto heas korras, hooldatud. Mootor vahetatud, läbisõit 130 000km. Hooldusajalugu kontrollitav.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 176 €
Registreerimistasu: 554 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.