Opel Corsa Edition
| Seisukord | Uus |
| Esmareg. | 05.2024 |
| Keretüüp | Luukpära |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 55 kW |
| CO₂ | 120 g/km |
| Värv | Hõbedane |
| Käigukast | Manuaal |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 55 kW |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Pikkus: | 4061 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1110 kg |
| Täismass: | 1550 kg |