Toyota bZ4X Active Tech
| Seisukord | Uus |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 165 kW |
| Värv | Valge - Platinum Pearl White |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 165 kW |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 7.4 s |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Pikkus: | 4690 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Kõrgus: | 1650 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |