Kia K4 EX
| Seisukord | Uus |
| Keretüüp | Sedaan, PC, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.6 |
| CO₂ | 144 g/km |
| Värv | Must - Aurora Black Pearl (ABP) |
| Käigukast | Automaat |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4695 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1450 kg |
| Teljevahe: | 2720 mm |