Hyundai Kona
|
|||||||
| Seisukord | Uus | ||||||
| Mudeliaasta | 2026 | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 160 kW | ||||||
| Värv | Hall | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMAH881A2VJ096236 | ||||||
Varustus
- UUS AUTO KIIREKS TARNEKS! LAOS OLEV REGISTREERIMATA AUTO.
- Metallik-, pärl- või erivärv
- Elektriline tagaluuk ja toonitud tagaklaasid
- Akustiline esiklaas
- Aku eelsoojendus käsitsi või rakenduse kaudu
- Aku eelsoojendussüsteem, navigeerimisel kiirlaadimisjaama
- Apple Carplay ja Android Auto valmidus
- Peegeldustüüpi LED-kaugtuled ja lähituled. LED-päevatuled, küljeosad valgustatud
- Aeglustusenergia taaskasutuse intensiivsuse reguleerimine roolinuppudega
- i-PEDAL - ühe pedaali juhtimine
- Laadimisporti katva kaane soojendusfunktsioon
- Soojendusega rool
- Soojuspump
- Kohanduv püsikiirusehoidik (SCC)
- Tagurduskaamera (RVM Rear View Monitor) parkimisjoontega
- Parkimisandurid ette ja taha
- Smart Key -nutivõti, võtmeta sisenemine ja käivitusnupp
- Tõhus 15 W juhtmevaba nutitelefoni Qi-laadimine
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 160 kW |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 7.8 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4355 mm |
| Laius: | 1825 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1773 kg |
| Täismass: | 2220 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 300 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Coop Pank Autoliising
Täisteenusliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.