Ford Puma Titanium
|
|||||||
| Состояние | Новый | ||||||
| Тип кузова | Кроссовер, SUV | ||||||
| Топливо | Бензин | ||||||
| Двигатель | 1.0, 92 kW | ||||||
| CO₂ | 129 g/km | ||||||
| Цвет | Серый - Välisvärv CACTUS GRAY | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| OID | E0023_26 | ||||||
Комплектация
Välimus
- Esistange Fascia disainiga(Titanium)
- Isevärvilised tiivakaared
- Isevärvilised hõbedased ukseliistud
- Tagumine spoiler
- Aktiivne iluvõre
- Akustiline lamineeritud tuuleklaas
- Toonitud klaasid
- Manuaalselt avatav tagaluuk
Tehnoloogia
- Välispeeglid – elektrilised, soojendusega, suunatulede, kerevärvi, käsitsi kokkuklapitavad
- LED-projektori esituled, LED-päevatulega (DTRL)
- Automaatne kaugtuled
- Tagumised LED tuled
- Esitulede reguleerimine
- 5G sisseehitatud modem ja antenn
- SYNC 4
- 12-tolline puutetundlik keskekraan
- ICE Pack 186: - 2 USB-d - 6 kõlarit - Juhtmevaba Andriod Auto/Apple Carplay
- Sõidurežiimi valikud
- Elektrooniline automaatne kliimaseade (EATC)
Rattad
- Eesmised ketaspidurid ja tagumised trummelpidurid
- Rehvirõhu jälgimissüsteem (TPMS)
- Rehviparanduskomplekt
Salong
- Vinyl Wrapped armatuurlaud
- Crema laepolster
- Megabox – pakiruum
- Sensico rool
- Standard pedaalid
- Preemium põrandamatid
- Keskkonsool koos lükandkäetoe ja panipaigaga
- 4-suunal manuaalselt reguleeritav juhiiste (ette/taha, üles/alla, kallutatav)
- Juhiistme nimmetoe reguleerimine
- Kahesuunaline käsitsi reguleeritav kaasreisija iste (ette/taha, lamavasse asendisse)
Juhiabid/ohutusvarustus
- Kokkupõrkeeelne abi koos kokkupõrkejärgse pidurdamisega
- Sõidurajal hoidmise abi
- Püsikiiruse hoidja
- Intelligentne kiirusepiiraja
- Elektrooniline Horisondi kuva
- Turvapadjad: esi- ja külgturvapadjad juhile ja kaassõitjale
- Õhkkardina turvasüsteem – vasakakul
- Õhkkardina turvasüsteem – paremal
- Kiirusmärkide tuvastamine
- Vale tee hoiatus
- Juhi väsimuse monitoring
- EcoCoach – sõidureziim
- Integreeritud sõiduki dünaamika (IVD) koos veojõukontrolli ja mitteblokeeruva pidurisüsteemiga (ABS) elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC), sealhulgas nõlval hoidmine ja nõlvalt startimine, hädapidurdusabi (EBA)
- Elektrilised esi- ja tagaaknad (ühe vajutusega üles/alla)
- Fordi võtmeta käivitus
- Esimesed parkimisandurid
- Tagumised parkimisandurid
- Vihmaanduriga klaasipuhastid, automaatselt tumenevad peeglid
- Juhi Jälgimise monitor
Garantii
- Tehasegarantii 5 aastat / 100 000 km
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Бензин |
| Объем двигателя: | 1.0 л |
| Объем двигателя: | 1000 см³ |
| Мощность: | 92 кВт |
| Средний: | 5.7 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 129 г/км |
| Максимальная скорость: | 190 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Серый |
| Тип кузова: | Кроссовер |
| Длина: | 4186 мм |
| Ширина: | 1930 мм |
| Высота: | 1550 мм |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1368 кг |
| Колесная база: | 2588 мм |
Дополнительная информация
Välisvärv: Välisvärv CACTUS GRAY: 764 € (sisaldub hinnas)Sisemus: Salongipolster, tekstiilist must/hall hallide õmblustega
✓ Tagurduskaamera: 208 € (sisaldub hinnas)
✓ Talve pakett: - Soojendusega esiklaas - Soojendusega esiistmed - Soojendusega rool: 556 € (sisaldub hinnas)
✓ 17" Valuveljed, rehvimõõt 215/55 R17 94H (välistab standard veljed- ja rehvid): 278 € (sisaldub hinnas)
Автолизинг Coop Pank
Полный сервисный лизинг
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.