Renault Master
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 06.2025 · Эстония | ||||||
| Пробег | 6 164 км | ||||||
| Комплектация | EXTRA Van FWD Euro6x | ||||||
| Тип кузова | Фургон, 5 дверей, 3 мест | ||||||
| Топливо | Дизель | ||||||
| Двигатель | 2.0, 110 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| VIN | VF1RDA00874979561 | ||||||
| Рег. номер | 171CYJ | ||||||
| Техосмотр | 30.06.2027 | ||||||
Комплектация
- Täismõõdus ilukilbid
- 16" terasveljed
- Standardrehvid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Täismõõdus varuratas (välistab rehviparanduskomplekti)
- Elektriliselt reguleeritavad ja manuaalselt kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
- 180° avanevad akendeta tagauksed
- Parempoolne liuguks
- Plastikust kaubaruumi lävepaku kate
- Metallist mootori põhjakaitse
- Mehaaniline kliimaseade
- Tekstiilist istmekatted
- 6-suunas reguleeritav nimme-ja käetoega juhiiste
- Reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool
- 2-kohaline kontori-tüüpi kaassõitja iste koos panipaigaga istme all
- Suletav panipaik kaassõitja poolel
- Suletav panipaik armatuurlaual
- Liikuv keskkonsool
- Impulsslülitiga elektrilised aknatõstukid esiustel
- Kokkuklapitav võti
- Standardne salongivalgustus
- Pagasikinnituskonksud kaubaruumi põrandas
- Salongi eraldusseina polsterdus
- Kaubaruumi valgustus
- Kinnine eraldussein salongi ja kaubaruumi vahel
- 12V pistikud kabiinis ja kaubaruumis
- Parkimisandurid taga
- Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga, intelligentne kiiruse muutmise abisüsteem (OSP/TSR/ISA)
- ABS-pidurid
- Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
- Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate ja jalgratturite tuvastusfunktsiooniga
- Kesklukustus
- Hädaabiteavitussüsteem RCall
- Alkoluku lisamise valmidus
- Reguleeritava kõrgusega esiistmete turvavööd
- Juhi turvapadi
- Juhi väsimuse ja tähelepanu hoiatussüsteem (DDAW)
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem (LKA)
- Leed-päevasõidutuled
- Valgus- ja vihmasensor
- Wide-view salongi lainurkpeegel
- 3,5" TFT ekraan näidikuteplokis
- Juhtmevaba nutitelefoni laadija
- Ühenduvusfunktsioon
- Standard raadio ja eCall antenn
- openR link multimeediasüsteem
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Дизель |
| Объем двигателя: | 2.0 л |
| Объем двигателя: | 1997 см³ |
| Мощность: | 110 кВт |
| Выбросы CO₂: | 209 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Зелёный |
| Тип кузова: | Фургон |
| Мест: | 3 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 5685 мм |
| Ширина: | 2080 мм |
| Высота: | 2498 мм |
| Категория транспортного средства: | N1 |
| Тип транспортного средства: | Ван |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2264 кг |
| Полная масса: | 3500 кг |
| Макс. груз: | 1236 кг |
| Масса автопоезда: | 6000 кг |
| Прицеп с тормозами: | 2500 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 3585 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 65 €
Плата за регистрацию: 858 €
Оплачено
Регистрационный сбор за данный автомобиль оплачен, и при покупке автомобиля покупателю не нужно оплачивать регистрационный сбор повторно.
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.