Volvo XC90 Momentum
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 12.2017 · Германия | ||||||
| Пробег | 239 000 км | ||||||
| Тип кузова | Седан, 5 дверей, 7 мест | ||||||
| Топливо | Дизель | ||||||
| Двигатель | 2.0, 140 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| VIN | YV1LFA8BDJ1347064 | ||||||
| Рег. номер | 808MVT | ||||||
| Техосмотр | 30.04.2026 | ||||||
Проверенный автомобиль
Комплектация
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga, hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
SISUSTUS
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad
- nahkkattega käigukanginupp
MUU VARUSTUS
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- aknapesupihustite sulatus
- pagasikate
- kaubakinnituse konksud
- tagaklaasi puhasti
TULED
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (tagumine)
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja
- peeglid päikesesirmides
- valgustusega
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- kohtvalgustid
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera
- digitaalne näidikutepaneel
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
ISTMED
- nahkpolster
- istmed reguleeritava kõrgusega
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
REHVID JA VELJED
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Дизель |
| Объем двигателя: | 2.0 л |
| Объем двигателя: | 1969 см³ |
| Мощность: | 140 кВт |
| Расход топлива в городе: | 5.8 л/100 км |
| На трассе: | 4.9 л/100 км |
| Средний: | 5.2 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 136 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Чёрный |
| Тип кузова: | Седан |
| Мест: | 7 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 4950 мм |
| Ширина: | 1931 мм |
| Высота: | 1730 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2101 кг |
| Полная масса: | 2690 кг |
| Макс. груз: | 589 кг |
| Масса автопоезда: | 4490 кг |
| Прицеп с тормозами: | 1800 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2984 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
NB! Auto ei asu müügiplatsil, vaatamiseks aeg palun eelnevalt kokkuleppida.Sõidukile kehtib CarProf Standart Garantii 6 kuud / 3000 km.
Autole teostatud müügieelne ettevalmistus.
Vahetuseks või sissemaksuks sobib Teie praegune sõiduk!
Rohkem infot auto liikluseajaloo kohta leiate Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehel www.lkf.ee.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 335 €
Плата за регистрацию: 997 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Автокредит LHV
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.
Похожие предложения
Volvo XC90
2018, 249 904 км
22 399 €
265 €/месяц
Volvo XC90
2018, 235 064 км
23 399 €
276 €/месяц
Volvo XC90
2018, 223 631 км
23 599 €
263 €/месяц
Toyota Proace
2017, 169 722 км
16 490 €
195 €/месяц
Peugeot 5008
2019, 140 494 км
16 490 €
189 €/месяц
Renault Espace
2018, 169 997 км
16 799 €
187 €/месяц